Positive Card Nedir?

Petrol Ofisi, tüketicileri kaliteli ürün ve hizmetleriyle Türkiye genelinde yaygın 1700 noktada buluştururken, aynı zamanda yaygın sadakat programı Positive Card ile de hayatlarını kolaylaştırıyor.

Müşteri memnuniyetine odaklı ve yüksek teknoloji alt yapılı Positive Card uygulamasıyla akaryakıt veya PO/gaz alan müşteriler, alışveriş karşılığında puan kazanıyor, biriken puanlarıyla hediye akaryakıt veya PO/gaz alabiliyorlar.

Ayrıca Petrol Ofisi müşterileri Positive Card’ı anlaşmalı bankaların kredi kartlarıyla eşleştirerek, Petrol Ofisi istasyonlarında ödeme aracı olarak kullanabiliyorlar.

  • Yakıtınızı Positive Card’la alın.
  • Puanlarınızı biriktirin.
  • Hediye akaryakıt ya da Po/gaz kazanın!

Öde Geç Nedir?

Petrol Ofisi olarak hayatınıza yepyeni bir ödeme şekli ve kolaylık katıyoruz.

ÖDEGEÇ hizmetimizle artık Türkiye genelinde 1.000’den fazla ÖDEGEÇ üyesi istasyonumuzda akaryakıt ödemenizi yapmak için aracınızdan inmenize gerek yok. Ödeyip geçmek için kredi kartınızla eşleştirdiğiniz Positive Card’ınızın pompaya okutulması yeterli.

ÖDEGEÇ’in Avantajları Neler?

  • ÖDEGEÇ ile öncelikle çok daha hızlı ve konforlu bir şekilde ödeme yapabilirsiniz. Pompada akaryakıt dolumunuz bittiğinde ödemeniz de alınmış olur.
  • İşe, toplantıya ya da sabırsızlıkla beklediğiniz arkadaş buluşmalarına yetişmeye çalışırken, aracınızdan inmeden bir pit-stop hızında yolunuza devam edebilirsiniz.
  • Araçta çocuğunuz ya da evcil hayvanınız varsa ödeme alanına gittiğinizde yalnız bırakmak ya da onları da yanınızda götürmek zorunda kalmazsınız.
  • Ödeme yaparken, hava şartlarından da etkilenmezsiniz; yağmur rüzgar ya da sıcak hava konforunuzu etkilemez.
  • Trafikte vakit kaybetmek istemeyenlerin başında gelen motosiklet kullanıcıları da kasklarını hatta eldivenlerini bile çıkartmadan akaryakıt ödemelerini yapabilirler.

 

ÖDEGEÇ’le ödeme nasıl yapılıyor?

*Positive Card pompaya okutulduğunda bankanız belirlediğiniz kredi kartından 200 TL’lik ön provizyon alır. Yakıt alımı tamamlandıktan sonra ön provizyon iptal edilip gerçek yakıt alım tutarı kartınızdan tahsil edilir.

ÖDEGEÇ’li İşlemleri Takip Etmek Çok Kolay
ÖDEGEÇ’le ödeme yaptığınızda, yakıt alımınız bittiğinde cep telefonunuza ücretsiz bir SMS gönderilir ve yakıt alım bilgileriniz sizinle anında paylaşılır. Ayrıca odegec.com.tr web sitesi ve “PO Nerede” aplikasyonu üzerinden, “Online İşlemler” menüsü aracılığıyla geçmiş dönem işlemleri da dahil olmak üzere tüm ÖDEGEÇ işlemlerinizi kolayca takip edebilirsiniz.

ÖDEGEÇ’li İstasyonlarımız
ÖDEGEÇ ile ödemeler, Türkiye genelinde 1000’in üzerinde ÖDEGEÇ üyesi istasyonumuzdan yapılabiliyor. ÖDEGEÇ’li istasyonlarımızı web sitemizden ya da PO Nerede aplikasyonumuzdan görebilirsiniz.

Menü